About
Local Hackathons Learn with DigiEduHack News

DigiEduHack 2024

Seize the opportunity, let's support people-driven digital transformation in education together!

EduHub

Solution details

 

Mūsu izveidotā mācību programma jeb aplikācija EduHub nodrošina to, ka skolēniem un katram, kurš vēlas izglītoties, nebūs jāizmanto vairākas aplikācijas. Koncepts ir diezgan vienkāršs, mēs paņemam svarīgāko no lielajām mācību platformām, piemēram, eklases, google classroom un to apkopojam vienā. Lietotājs vienkārši ievada savus attiecīgo aplikāciju datus un mēs tos sinhronizējam ar savu platformu, kā rezultātā savas atzīmes, epastus un citas svarīgas lietas varēs redzēt vienā vietā.

EduHub home page parāda nesenās atzīmes un nesenos epastus uzreiz, nav jāiet cauri dienasgrāmatai vai speciāli jālogojas gmail, bet to var redzēt šeit. Šeit notiktu eklases vai mykoob un gmail sinhronizācija, kas jau apvieno divas platformas vienā. Home page arī tiktu dota iespēja pievienot lietotājaprāt svarīgo informāciju jeb widget.

Diary poga ir diezgan pašsaprotama, tajā tu vari redzēt savus mājasdarbus un stundas tēmas.

Work Space ir galvenā lapa, kurā atrodas gandrīz viss. Šeit tu atradīsi courses jeb savus mācību priekšmetus. Šo sadaļu droši var savienot ar saviem kursiem, piemēram eklases mācību priekšmetus un Datorium kursus, jo tos var redzēt tikai atsevišķos saitos. 

E-books ir grāmatas interneta vidē. Šis atrisinātu 2 svarīgas problēmas, pārlieku smagas somas mazajiem audzēkņiem un grāmatu trūkumu lielajiem, kuri mācās pēc Skola-2030 programmas. 

EduGames iekļaus vairākas interesantas un izglītojošas spēles, kas gan ļaus iemācīties kaut ko jaunu, gan pavadīt interesanti laiku. 

Online lessons paskaidro pats sevi, tajā tiks iekļauti gaidāmie Online nodarbību laiki. 

Tutorials būs izglītojoši un paskaidrojoši video par dažnedažādām tēmām. Tutorials veidos gan skolotāji, gan dažādi interesenti. Tos iespējams ņemt no Youtube , protams, atstājot monetizāciju un visu pārējo. 

Partners ir mūsu sponsori un tie, kas atbalstīs, cerams, ka kādreiz Google un Datorium. 

+ Add New ļaus pievienot Folderus un Notes, šis ļauj atteikties no pierakstu kladēm un burtnīcām. Tos varēs sakārtot pēc sirdspatikas.

Diemžēl pati programma un tās funkcija vēl nav tapusi laika trūkuma dēļ, šis ir tikai ilustratīvs projekts, kas cerams kādreiz tiks realizēts.

 

Andris Andrejs Žvagins (didnt show up at team members)

Tweet / Slogan

Nobody likes having to use multiple apps for one task. So we came to solution - having every learning site in one. You can see your recent grades, recent emails and even play educational games! You could call it a universal educational site because it truly has everything.

Back to EdTech Solution for Better Student Motivation and Engagement